Dwa sumienia Theophilusa

Dwa sumienia Theophilusa - Kajetan Puszek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kajetan Puszek
WYMIAR
12,13 MB
NAZWA PLIKU
Dwa sumienia Theophilusa.pdf
ISBN
4672691553560

OPIS

Krwawe improwizacjeTheophilus – nekromanta i członek tajemniczego zakonu dokonuje rytualnych morderstw masonów. Jego tropem podążają detektyw Pudliński, łysy i krępy indywidualista, który oprócz strzałów z glocka wystrzeliwuje z siebie ostre i cięte dźwięki saksofonu tenorowego podczas jazzowych improwizacji, oraz copywriter Aleksander, dla którego ściganie zbrodniarza stało się obsesją. Kim jest bezwzględny morderca i co nim kieruje?Kajetan Puszek – od siedmiu lat związany z branżą reklamową, pracuje jako copywriter i dyrektor kreatywny. Interesuje się wolnomularstwem i historią najnowszą.

Kajetan Puszek zdradził, że pisze kontynuację i powiem Wam, że czekam na nią z niecierpliwością. Polecam! Dwa sumienia Theophilusa ; Skip to the end of the images gallery.

Autor: Kajetan Puszek; Kategorie: Książki / kryminał i sensacja / krymina ... Dwa Sumienia Theophilusa (5964459) - Kajetan Puszek - Książka, recenzja, streszczenie Dwa Sumienia Theophilusa Kajetan Puszek. Wydawnictwo: Oficynka Data wydania: 2017-10-02 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 978-83-64307-96-6 Liczba stron: 176.

POWIĄZANE KSIĄŻKI