Odzyskanie niepodległości w polskiej pamięci zbiorowej

Odzyskanie niepodległości w polskiej pamięci zbiorowej - Piotr Tadeusz Kwiatkowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Tadeusz Kwiatkowski
WYMIAR
4,30 MB
NAZWA PLIKU
Odzyskanie niepodległości w polskiej pamięci zbiorowej.pdf
ISBN
2615964769741

OPIS

Książka powstała na podstawie badań zrealizowanych na potrzeby wieloletniego programu rządowego „Niepodległa”. Rzuca światło na stan świadomości historycznej Polaków w przeddzień obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Autor omawia postawy Polaków wobec przeszłości, skupia się też na zagadnieniach związanych z pamięcią odrodzenia niepodległego państwa oraz Świętem Niepodległości.W badaniu zostały poruszone kwestie stanu wiedzy historycznej Polaków, emocji związanych z odzyskaniem niepodległości i preferencji Polaków w zakresie świętowania rocznic państwowych. Ufam, że książka będzie cennym źródłem wiedzy nie tylko dla ludzi nauki i badaczy, ale i dla praktyków: dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać tę wyjątkową okazję do umacniania więzi i przypomnienia o podstawowych wartościach.dr hab. Rafał Wiśniewski, prof. UKSW

Pseudonim. KsiążkaOdzyskanie Niepodległości w polskiej pamięci zbiorowej - OutletautorstwaKwiatkowski Piotr Tadeusz ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

Społeczeństwo. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI