Największe przeboje

Największe przeboje - Laura Barnett | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Barnett
WYMIAR
12,2 MB
NAZWA PLIKU
Największe przeboje.pdf
ISBN
3745392467046

OPIS

Książka opowiada historię Cass Wheeler, fikcyjnej piosenkarki, która odnosiła wielkie sukcesy w latach 70. Będąc u szczytu sławy, wycofała się z branży w tajemniczych okolicznościach. Dwadzieścia lat później spędziła jeden dzień w studio, by wybrać utwory do bardzo osobistego albumu The Greatest Hits. Każdy rozdział powieści zaczyna się od piosenki i zabiera czytelnika w przeszłość Cass, przez jej dzieciństwo, początki kariery, aż po kryzys, który zmusił ją do ucieczki przed własnym życiem.Istotą tej powieści jest moja fascynacja radościami i poświęceniami, jakich wymaga kreatywne życie – zwłaszcza w przypadku kobiet – oraz procesem komponowania i wykonywania muzyki.(od autorki)Laura Barnett pisarka, dziennikarka i krytyk teatralny. Pisze dla „The Guardian”, „The Observer”, „The Daily Telegraph” i „Time Out London”. Jej powieść Wersje nas samych stała się bestsellerem. Mieszka w Londynie z mężem i kotem.

greatest hits) - zwyczajowy (obok The Best Of) tytuł albumu kompilacyjnego złożonego z najbardziej znanych utworów danego wykonawcy. Pierwszy raz nazwał tak swój album Johnny Mathis (Johnny's Greatest Hits) w 1958..

Jeden z najbardziej znanych przebojów rockowych końca lat 60-tych . W styczniu i lutym roku 1969 piosenka dotarła do pierwszego miejsca radiowej listy przebo...

POWIĄZANE KSIĄŻKI