Jak kózka uczyła się pływać

Jak kózka uczyła się pływać - Nele Moost | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nele Moost
WYMIAR
8,53 MB
NAZWA PLIKU
Jak kózka uczyła się pływać.pdf
ISBN
1314699080232

OPIS

Bajeczka o kózce oraz jej koleżankach i kolegach ze szkoły broni prawa do zachowania indywidualności i wskazuje na konieczność rozwijania wyjątkowych talentów każdego dziecka. Nie musimy być idealni; każdy ma niezbywalne prawo do odkrywania świata na swój sposób, przy wykorzystaniu własnych niepowtarzalnych uzdolnień.

Chłonne wiedzy, zaciekawione usiadły w szkolnych ławkach, by nauczyć się nowych umiejętności. This is "Jak kózka uczyła się pływać." by jola oko on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them. Dawno, dawno temu zdarzyła się rzecz niezwykła - zwierzęta postanowiły pójść do szkoły. Nauczyciele uznali, że każde przyzwoite zwierzątko musi umieć pływać, latać, biegać i wspinać się na drzewa.

Bajobloo 26 lutego 2020 Brak komentarzy Czytam Nie mogę się oderwa ... Dawno, dawno temu zdarzyła się rzecz niezwykła - zwierzęta postanowiły pójść do szkoły. Nauczyciele uznali, że każde przyzwoite zwierzątko musi umieć pływać, latać, biegać i wspinać się na drzewa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI