Jak jeść słodycze i nie tyć

Jak jeść słodycze i nie tyć - Jessica Meinhard | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jessica Meinhard
WYMIAR
3,73 MB
NAZWA PLIKU
Jak jeść słodycze i nie tyć.pdf
ISBN
3252347071026

OPIS

Chcesz schudnąć ale na samą myśl o diecie oblewa cię zimny pot? Nie wyobrażasz sobie życia bez słodyczy i deserów? Uważasz, że wszystko co słodkie i pyszne jest szkodliwe i tuczące? Przekonaj się, że nie! Jessica Meinhard udowadnia, że można jeść słodycze i nie tyć! Fajterka Ewy Chodakowskiej, znana z Instagrama jako shining_star sama schudła 17 kilogramów a dziś motywuje do tego innych. W tej książce dzieli się przepisami na fit wersje ciast, deserów i przekąsek. Spróbuj pysznych tortów, ciast i ciasteczek. Rozsmakuj się w batonach, czekoladkach i cukierkach. Przygotuj niezwykłe desery i lody. A wszystko to bez zbędnych kalorii i wyrzutów sumienia. Jedz słodycze na zdrowie!

W tej książce dzieli się przepisami na fit wersje ciast, deserów i przekąsek. Autorką książki „Jak jeść słodycze i nie tyć?" jest Jessica Meinhard, znana na Instagramie jako @shining_star_9, która 3 lata temu postanowiła schudnąć i zmienić swoje nawyki żywieniowe. Ćwiczyła z Chodakowską, korzystała z jej przepisów, ale bardzo tęskniła do słodkiego smaku i brakowało jej kupnych słodyczy.

Wiele osób nie potrafi zdrowo się odżywiać, ponieważ dla nich nie istnieje życie bez słodyczy oraz przeróżnych deserów. Jak jeść słodycze i nie tyć,Jedz słodycze i nie tyj! Chcesz schudnąć, ale na samą myśl o diecie oblewa cię zimny pot? Nie wyobrażasz sobie życia bez słodyczy i,Księgarnia internetowa INFOR.pl to książki, ebooki, serwisy specjalistycze dla księgowych, prawników, kadrowych. Książka Jak jeść słodycze i nie tyć 100 przepisów na zdrowe słodkości, pochodzi z wydawnictwa Pascal. Autorem książki jest Jessica Meinhard.

POWIĄZANE KSIĄŻKI