Gorszy

Gorszy - Piotr Górski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Górski
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
Gorszy.pdf
ISBN
3914333967692

OPIS

Komisarz Kruk powinien odczuwać satysfakcję, że prokurator Marta Krynicka została oskarżona o morderstwo i siedzi w więzieniu. A jednak nie wierzy w jej winę, chociaż świadkowie widzieli, jak z bronią w ręku wybiegła z domu zastrzelonego mężczyzny. Owszem, Albert Adamiak pisał na nią skargi i stawiał jej poważne zarzuty, ale czy z tego powodu posunęłaby się do morderstwa? Kruk postanawia przyjrzeć się sprawie i rozpoczyna nieoficjalne śledztwo. Każda zebrana przez niego informacja rodzi kolejne pytania i wątpliwości. Dlaczego wpływowi rodzice Krynickiej nie udzielają córce należytego wsparcia? Czy świadkowie są wiarygodni? Dlaczego nikomu nie zależy na rzetelnym dochodzeniu?Krukowi udaje się dotrzeć do prawdy, odkryć sieć powiązań polityki i biznesu ze światem przestępczym, ale to zwycięstwo będzie miało gorzki smak.

Najmocniej skutki ... Stan techniczny Mostu Uniwersyteckiego gorszy niż przypuszczono. Most zamknięty dla ruchu Napisane przez Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 29 styczeń 2021 16:00 Przeciwnego zdania jest 16,6 proc.

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation gorszy (język polski) wymowa: ?/ i znaczenia: przymiotnik, forma fleksyjna (supletywna) (1.1) stopień wyższy od przymiotnika: zły. czasownik, forma fleksyjna (2.1) 3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI