Szukając misia

Szukając misia - Holly Webb | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
7,76 MB
NAZWA PLIKU
Szukając misia.pdf
ISBN
5367543910292

OPIS

W ogródku Bena i Cassie mieszka prawdziwy miś! Ma złociste futerko i chowa się wśród roślin w szklarni. Poza tym bardzo lubi krokieciki. Kiedy wieczorami przemyka przez ogród, dzieci są tak podekscytowane, że nie mogą spać! Czy miś pomoże Benowi rozwiązać problem w szkole i odzyskać przyjaciela?

Ojciec dziewczynki - właścicielki pluszaka i pracownik lotniska, skuszony nagrodą za odnalezienie misia, szukając go znajdują się w różnych środowiskach i sytuacjach - śmiesznych, ale i dających do myślenia. Szukając misia powrót do góry. kanał 26.

Zamieszcza ogłoszenie ze zdjęciem maskotki i wyznacza nagrodę pieniężną za odnalezienie jej. 📚 Poznaj "Szukając misia" autorstwa Holly Webb. Przeczytaj opis książki "Szukając misia" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI