Kane i Abel. Seria Kane i Abel. Tom 2

Kane i Abel. Seria Kane i Abel. Tom 2 - Jeffrey Archer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeffrey Archer
WYMIAR
9,8 MB
NAZWA PLIKU
Kane i Abel. Seria Kane i Abel. Tom 2.pdf
ISBN
4112600699935

OPIS

William Lowell Kane i Abel Rosnovski - pierwszy to syn bostońskiego milionera, a drugi ubogiego emigranta z Polski. Ci dwaj mężczyźni urodzili się tego samego dnia na przeciwnych krańcach świata. Przeznaczenie skrzyżowało ich ścieżki w bezwzględnej walce o zbudowanie imperium. Fascynująca opowieść rozgrywająca się w ciągu sześćdziesięciu lat. Historia dwóch niezwykłych osobowości, które los połączył po to, by najpierw przynieść im ocalenie, a potem zniszczyć.

William Lowell Kane jest synem bostońskiego milionera, a Abel Rosnovski (prawdziwe imię i nazwisko: Władek Koskiewicz) - ubogim emigrantem z Polski. Pełna obsada serialu Kain i Abel (1985) Kane & Abel - Historia konfliktu dwóch mężczyzn urodzonych tego samego dnia w różnych grupach społecznych. Opowieść o Florentynie Kane, córce Abla Rosnovskiego. Historia, która rozgrywa się na zakreślonym z wielkim rozmachem tle współczesnych Stanów Zjednoczonych - do przeczytania jednym tchem.

Po wielu latach Kain (Sam Neill) i Abel (Peter Strauss) urodzili się tego samego dnia, w tym samym roku, lecz po dwóch różnych stronach Atlantyku. William Lowell Kane przyszedł na świat w jednej z najbogatszych rodzin w Bostonie i obecnie jest wpływowym bankierem na Wall Street. With Peter Strauss, Sam Neill, Ron Silver, David Dukes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI