Język niemiecki w IT. Rozmówki

Język niemiecki w IT. Rozmówki - Marcin Jackiewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Jackiewicz
WYMIAR
11,13 MB
NAZWA PLIKU
Język niemiecki w IT. Rozmówki.pdf
ISBN
4288607773950

OPIS

Nie taki straszny niemiecki w IT!Współpracujesz z niemieckimi klientami?Myślisz o przeprowadzce za zachodnią granicę?Chcesz poszerzyć swoje umiejętności językowe?Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta książka jest dla Ciebie!Polscy informatycy dali się światu poznać z jak najlepszej strony, więc świat upomina się o nich. Coraz więcej rodzimych firm współpracuje z europejskimi klientami, dla których podstawowym językiem komunikacji jest niemiecki. Liczne organizacje zza Odry korzystają z outsourcingu świadczonego przez polskich przedsiębiorców. Wielu Polaków planuje rozwinąć swoje kariery w branży IT w niemieckich, austriackich lub szwajcarskich firmach. Wszystko to powoduje, że na rynku jest duży popyt na informatyków znających branżowy język niemiecki, wielu z nich dostrzega też konieczność poznania tego języka w stopniu komunikatywnym.Jeśli jesteś wśród nich i Ty, sięgnij po książkę Język niemiecki w IT. Rozmówki. Rozwiniesz dzięki niej swoje umiejętności językowe, poznasz branżowe zwroty i terminy wykorzystywane w IT, a także dowiesz się, jak płynnie odpowiadać na najczęściej zadawane pytania i prawidłowo formułować własne. Ułożone tematycznie rozmówki pozwolą Ci nie tylko podszlifować niemiecki i poszerzyć słownictwo, lecz także poznać kulturę pracy w niemieckojęzycznej firmie. Pytania do dialogów ułatwią rozwiązanie języka, a tłumaczenia rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące przedstawionych treści. Bardzo praktyczny sposób prezentacji i wieloletnie doświadczenie autora zapewnią Ci niezbędną pewność siebie.Dialogi z życia wzięte, dotyczące różnych zagadnień z branży ITRozmówki na praktyczne tematy poruszane w firmachSpecjalistyczne słownictwo i kontekst, w którym jest używanePytania pozwalające sprawdzić zrozumienie treściTłumaczenia dialogów wyjaśniające wątpliwościZwroty przydatne w karierze zawodowej i życiu codziennymPoznaj informatyczny język niemiecki od strony praktycznej!

S Szczegóły . Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3 ; Język niemiecki w IT.

realizacja w 24 godziny. Szczegóły: Język niemiecki w IT Rozmówki - Jackiewicz Marcin. Tytuł: Język niemiecki w IT Rozmówki Autor: Jackiewicz Marcin Wydawnictwo: Helion ISBN: 9788328336629 Języki: polski, niemiecki Rok wydania: 2019 Ilość stron: 128 Format: 15.5x23.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.204 kg KsiążkaJęzyk niemiecki w IT Rozmówki - OutletautorstwaMarcin Jackiewicz ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI