Podejrzany (książka audio)

Podejrzany (książka audio) - Paulina Świst | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Świst
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Podejrzany (książka audio).pdf
ISBN
9742384780573

OPIS

To nie żarty, to nie przelewki, tu się dzieje, i to jak!W roku 2014 Daniel Wyrwa był jeszcze żołnierzem 6. Batalionu Powietrzno-Desantowego w Gliwicach, a Maria Zimnicka – dobrze zapowiadającą się aplikantką adwokacką. Daniel, delikatnie mówiąc, nie miał dobrej reputacji. Wszyscy – poza Marią – wiedzieli o jego problemach z prawem, z narkotykami, ze skłonnością do przemocy i do maczania palców w nielegalnych przedsięwzięciach, ale przecież miłość nie wybiera… Maria urodziła córeczkę, Daniel wylądował na odwyku, Maria wyszła za mąż za kolegę z dzieciństwa, a potem… Potem zrobiło się szybko, ostro, groźnie, błyskotliwie, zaskakująco i wciągająco. Fani Pauliny Świst dostaną więcej, niż oczekują, nowi czytelnicy natychmiast sięgną po jej wcześniejsze książki. Gwiazda świeci coraz jaśniej!Czytają: Laura Breszka i Mateusz KrólCzas nagrania: 5 godz. 31 min.

Jest #podejrzany o szczegółach relacji z USA pozostają kluczowe. Podejrzany o zabójstwo dziennikarza nie żyje po wypadku/fot. Turecka Policja.

Podejrzany". Stanowi ona ważne dopełnienie dyskusji jako toczy się wokół filmu "Wałęsa. Książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI