12 kroków od dna. Sponsorowanie

12 kroków od dna. Sponsorowanie - Meszuge | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Meszuge
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
12 kroków od dna. Sponsorowanie.pdf
ISBN
2507540498986

OPIS

Rozwiązanie problemu alkoholizmuWielu jest takich, którzy pytają: „i po co to wszystko?”. Są i tacy, którzy twierdzą, a nawet upierać się będą, że przecież to wszystko nie ma sensu. Tym nic, zupełnie nic nie mam do zaoferowania. Droga otwiera się tylko przed tymi, którzy pytają: „JAK?”.Od osiemdziesięciu lat Anonimowi Alkoholicy dysponują rozwiązaniem problemu alkoholizmu i choć 12 Kroków AA nie uległo zmianie od czasu ich opublikowania w 1939 roku, to suma doświadczeń członków Wspólnoty nieustannie rośnie. Dotyczy to szczególnie sponsorowania, czyli specyficznej dla AA, bezinteresownej formy pomocy w poznawaniu i realizacji Programu Anonimowych Alkoholików.Meszuge – pseudonim literacki polskiego pisarza, autora książek, artykułów i esejów dotyczących problematyki alkoholizmu, wyzwolenia z uzależnienia, Wspólnoty AA i Programu 12 Kroków AA oraz szeroko pojmowanego rozwoju osobistego.

Dotyczy to szczególnie sponsorowania, czyli ... Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka 12 kroków od dna.Sponsorowanie była dostepna w 13 z nich.

Od osiemdziesięciu lat Anonimowi Alkoholicy dysponują rozwiązaniem problemu ... Sponsorowanie. 12 kroków od dna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI