Teraz i zawsze

Teraz i zawsze - Carolyn Egan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carolyn Egan
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Teraz i zawsze.pdf
ISBN
9625097668938

OPIS

Dla Mai najważniejsza jest rodzina. Nie wyobraża sobie życia bez męża i synka, ale wie, że wkrótce przegra walkę z chorobą i będzie musiała odejść. Jednak jeszcze nie teraz. Przecież potrzebuje czasu na to, by ich przygotować.Kocha tak bardzo, że udaje jej się powrócić i pomóc najbliższym ułożyć życie na nowo. Zrobi wszystko, by Steven znów mógł się zakochać, a Josh miał prawdziwą, pełną rodzinę. W tej misji pomaga jej Barney - niezwykły pies, który czasami wydaje się rozumieć uczucia ludzi lepiej niż oni sami.Książka Carolyn Egan to piękna, wzruszająca opowieść o tym, że ci, którzy kochają, nigdy nie odchodzą na zawsze. Bo czasami wystarczy odrobina miłości i promyk nadziei, żeby na nowo dostrzec szczęście.

Wydawnictwo Harlequin. Premiera: 2014-11-21.

Wierze, potrafiącej w swym głębokim wymiarze zmienić całe ludzkie życie. „Teraz i zawsze" skupia się wokół losów rodziny, z której odchodzi na zawsze ukochana matka i żona. Umierając, pozostawia pod jego opieką swoje męża ich jedyne dziecko, sympatycznego i rezolutnego Josha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI