Rabka-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1:40 000

Rabka-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1:40 000 - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,52 MB
NAZWA PLIKU
Rabka-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1:40 000.pdf
ISBN
3970248096641

OPIS

Jest to mapa jednostronna w skali 1:40'000. Przedstawia okolice Rabki-Zdroju od Mszany Dolnej na północy, przez Jurków i Ochotnicę Górną na wschodzie po Nowy Targ na południu, Sidzinę i Podwilk na zachodzie.Rabka-Zdrój, położona w północnej części Gorców, w dolinie rzeki Raby, znana jest przede wszystkim ze swojej funkcji uzdrowiskowej. Stanowi również dobre miejsce wypadowe w Beskid Wyspowy oraz pasmo Gorców i Gorczański Park Narodowy. Jest to atrakcyjny teren na piesze i rowerowe wycieczki. Okolice Rabki-Zdroju to również ciekawe pod względem krajoznawczym miejsca z zabytkową architekturą drewnianą i murowaną oraz muzeami.Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.Na odwrocie znajduje się obszerny informator z opisami atrakcji turystyczno-krajoznawczych, w tym wybranych obiektów architektury drewnianej i murowanej, muzeów oraz osobliwości przyrody. Informator uzupełniają fotografie oraz plany miast: Rabki-Zdrój, Nowego Targu, Mszany Dolnej i Jordanowa.

Mapa turystyczna w skali 1:40 000 - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl Jest to mapa jednostronna w skali 1:40'000. Przedstawia okolice Rabki-Zdroju od Mszany Dolnej na północy, przez Jurków i Ochotnicę Górną na wschodzie po Nowy Targ na południu, Sidzinę i Podwilk na zachodzie. Jest to mapa jednostronna w skali 1:40'000.

Mapa turystyczna w skali 1:40 000 | praca zbiorowa | Compass. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Rabka-Zdrój i okolice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI