Mock. Pojedynek

Mock. Pojedynek - Marek Krajewski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Krajewski
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Mock. Pojedynek.pdf
ISBN
6764557558497

OPIS

Pierwszy krok w otchłańBreslau, 1905. Życie Eberharda Mocka - syna ubogiego szewca z Wałbrzycha - toczy się w murach uniwersytetu i w brudnych, wilgotnych zaułkach wielkiego miasta. Trawiony niedostatkiem i wzgardzony przez innych studentów, ukojenia szuka w studiowaniu dźwięcznych łacińskich kadencji, a rozrywki - w kuflu taniego piwa i w ramionach sprzedajnychdziewcząt.Kiedy wydziałem filozoficznym wstrząsną kolejne samobójstwa wykładowców, a w jego życiu pojawi się tajemnicza rosyjska studentka, Mock przekona się, że zło może kryć się wszędzie - i pod podbitymi gronostajem togami profesorów, i w brudnych wychodkach plugawych dzielnic. Jeszcze nie wie, że wkracza na drogę, z której nie ma powrotu.Marek Krajewski - autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Mock.

Opowiadane wydarzenia rozpoczynają się w roku 1905. Eberhard jest studentem filologii klasycznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pojedynek Marek Krajewski Wydawnictwo: Znak Data wydania: 2018-08-22 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 978-83-240-5538-8 Liczba stron: 400 Tom 9 cyklu Eberhard Mock Okładka miękka Tytuł EBERHARD MOCK Mock (tom 8) Mock - Ludzkie zoo (tom 9) Mock - Pojedynek (tom 10) Seria wydawnicza EBERHARD MOCK Książka Pojedynek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI