Zorkownia

Zorkownia - Agnieszka Kaluga | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kaluga
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Zorkownia.pdf
ISBN
9711532836902

OPIS

„Patrzę, jak dzieci chlapią się wodą, biegają umorusane, na bosaka. Chłonę ich radość i czuję przeogromne szczęście, że mogę na to patrzeć wolna od zwierzęcego bólu akurat tu i teraz.Mam obowiązek WIDZIEĆ rzeczy, smakować rzeczy, cieszyć się nimi.”Agnieszka Kaluga obiecała umierającej córeczce, że sobie poradzi. Teraz pomaga innym. Odnalazła swoje miejsce, choć życie przecina się tam ze śmiercią. Od czterech lat jest wolontariuszką w hospicjum. Spędza czas z tymi, którzy potrzebują kilku słów, uśmiechu, pomocy przy napisaniu ostatniego listu.„Zorkownia” to zapis najpełniej przeżytych chwil i kilkanaście pięknych zdjęć z życia. To poruszający dziennik odkrywania nadziei i miłości tak wielkiej, że nie da się jej zamknąć w jednym słowie. To wzruszająca opowieść o tym, co najważniejsze.Zorkownia otrzymała trzy wyróżnienia w konkursie Blog Roku 2011.

Zorkownia otrzymała trzy wyróżnienia w konkursie Blog Roku 2011. Zorkownia. „Możesz zrobić tylko jeden oddech na raz, tylko jeden krok na raz, przeżyć tylko jeden dzień dziennie, więc na tym się teraz skup.

Własny gabinet psychoterapuetyczny to jedno z wielu miejsc, w których spotykam Ludzi. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI