Trzecia siostra

Trzecia siostra - Louise Jensen | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Jensen
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
Trzecia siostra.pdf
ISBN
7048750639917

OPIS

Bestsellerowa autorka Siostry i Surogatki znowu przyprawi cię o dreszcze. Lepiej przygotuj się na zarwaną noc, bo od tej książki nie można się oderwać.Więzy krwi je połączyły. Trauma je naznaczyła. Razem dorastały. Do prawdy muszą dojść osobno.Oto siostry Sinclair – porwane jako dzieci przeżyły piekło, ale dwadzieścia lat później wydają się radzić sobie z traumą. Każda na swój sposób.Leah – jest perfekcyjną panią domu, matką i żoną. A przynajmniej taka jest oficjalna wersja.Marie miała nieco mniej szczęścia. Ale niezbyt idealny związek z alkoholem pomaga jej o wszystkim zapomnieć, więc kobieta nie narzeka.No i Carly. Nigdy nie wybaczy sobie, że wtedy zawiodła siostry.Każda z nich czuje się winna. Każda z nich ma dobry powód.Gdy one próbują ułożyć się z przeszłością, ich oprawca wychodzi z więzienia.On ma rachunki do wyrównania, a jedna z sióstr – dług, który wreszcie musi spłacić.

Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest ... "Trzecia siostra" jest właśnie o tym, a także o poplątanych rodzinnych historiach, które rzutują na całe nasze, doczesne życie. Joanna Marat to warszawianka i gdańszczanka.

Dlatego gdy pojawiła się możliwość przeczytania kolejnej książki Louise Jensen nie zastanawiałam się zbyt długo. Trzecia siostra . Louise Jensen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI