Ta dziewczyna jest trochę dziwna

Ta dziewczyna jest trochę dziwna - Jo Whittemore | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Whittemore
WYMIAR
6,73 MB
NAZWA PLIKU
Ta dziewczyna jest trochę dziwna.pdf
ISBN
4096980038809

OPIS

Alex (Alexis) Evins ma dwanaście lat, jest chłopczycą, outsiderką i idzie w ślady dwóch starszych braci - Parkera i Nicka. Sprawianie kłopotów opanowała do perfekcji. Jednak gdy (zupełnie przypadkiem!) podpala kanapę sąsiada, jej tata uznaje, że miarka się przebrała.Młodzi Evinsowie zostają postawieni przed wyborem:a) wezmą udział w szkoleniu Czempionów i nauczą się odpowiedzialności oraz współpracy;b) trafią do koszmarnej szkoły z internatem.Wybór jest prosty - lepsze szkolenie niż uziemienie. Szybko jednak okazuje się, że prowadząca zajęcia Pani Sukces jest bardzo ambitna, a rywalizacja między uczestnikami kursu zacięta. Czy Evinsowie poradzą sobie z trudnymi zadaniami, czy okażą się najgorszymi Czempionami w historii?

... Trochę dowiedzialem się o niej od ... Opis: Ta dziewczyna jest trochę dziwna - Whittemore Jo.

Problem w tym, że ta dziewczyna jest jakaś dziwna. Taka nieśmiała, poważna, jakby niedostrzegająca tego co dzieje się wokół.

POWIĄZANE KSIĄŻKI