Pocieszki

Pocieszki - Katarzyna Grochola | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Grochola
WYMIAR
9,95 MB
NAZWA PLIKU
Pocieszki.pdf
ISBN
2215242380939

OPIS

Opowieści z życia wzięte i życiu poświęcone – Pocieszki – nowa książka Katarzyny Grocholi!Chcesz mieć lepszy dzień? A może miesiąc?A może wystarczy pocieszka na każdy tydzień?Oto pięćdziesiąt dwie historie, tyle, ile jest tygodni w roku.Z wdziękiem, lekkością i humorem Katarzyna Grochola wciągnie Cię w swój świat, który może okazać się także Twoim. Świat deszczowych poranków, kiedy nie chce się podnieść z łóżka i wieczorów przynoszących niespodzianki. Niezaplanowanych spotkań, nadziei, dobrych uczynków, ptaków za lodówką, próśb niekaralnych i miłości, za którą wszyscy tęsknimy.Choć niektóre z pocieszek autorka traktuje z przymrużeniem oka, a niektóre całkiem serio, zapewniamy – wszystkie zdarzyły się naprawdę.Nikt tak jak Katarzyna Grochola nie doda Ci otuchy!

Więcej Dodał/a: magdanna . 1 osoba to lubi .

Przeczytaj recenzję Pocieszki. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pocieszki na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI