Na gorącym uczynku (książka audio)

Na gorącym uczynku (książka audio) - Harlan Coben | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
11,92 MB
NAZWA PLIKU
Na gorącym uczynku (książka audio).pdf
ISBN
3444630554608

OPIS

Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze.Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes, która w swoim programie telewizyjnym „Przyłapani na gorącym uczynku” demaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to, że mógł mieć związek z zaginięciem Haley.Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka, gdyby dostrzegała tylko to, co oczywiste. Zaczyna podejrzewać, że padła ofiarą manipulacji.

Część I liczy 234 stron. Jej wymiary to 145x205. Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika.

Formaty Mp3. Pobierz Online. Książka Na gorącym uczynku autorstwa Coben Harlan , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 29,53 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI