Karminowe serce

Karminowe serce - Dorota Gąsiorowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gąsiorowska
WYMIAR
6,47 MB
NAZWA PLIKU
Karminowe serce.pdf
ISBN
6402319523650

OPIS

Kiedy Laura trafia do urokliwej cukierenki, której właścicielka od lat ręcznie wyrabia pachnące łakocie, nie może oprzeć się magii tego miejsca. Zapach aromatycznej czekolady i kolorowe, pękate słoje z żurawiną i migdałami przyprawiają ją o zawrót głowy.Laura boi się jednak, że ani przeprowadzka i nowy dom wśród wrzosowisk, ani bliskość magicznej cukierenki nie ukoją bólu po tym, co stało się kilka lat wcześniej. Wtedy ktoś, kto wydawał się bliski, sprawił, że serce Laury pękło, a jakaś część jej samej odeszła na zawsze.Dziewczyna nie podejrzewa jednak, że właścicielka cukierni skrywa pewien sekret…Czy magia Złotego serca i życzliwi ludzie pomogą Laurze odzyskać nadzieję?I czy to prawda, że złamane serce może jeszcze pokochać - nawet dwa razy mocniej?Już ponad 75 tysięcy czytelniczek pokochało książki Doroty GąsiorowskiejDołącz do jej fanek i grupy TU, GDZIE PEŁNIAJĄ SIĘ MARZENIA

Przeczytaj opis książki "Karminowe serce" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Karminowe serce". Informacje o KARMINOWE SERCE, DOROTA GĄSIOROWSKA - 9299890803 w archiwum Allegro.

Dorota Gąsiorowska. 7,6 / 10 320 ocen 112 opinii .

POWIĄZANE KSIĄŻKI