CEL. Odkryj, określ, osiągnij!

CEL. Odkryj, określ, osiągnij! - Aneta Rostkowska-Gerlach | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Rostkowska-Gerlach
WYMIAR
3,80 MB
NAZWA PLIKU
CEL. Odkryj, określ, osiągnij!.pdf
ISBN
7968100373781

OPIS

A Ty? Jaki masz w życiu cel?By osiągnąć zamierzony cel, trzeba najpierw... określić, jaki to cel. Innymi słowy, musisz siebie poznać i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Ta konkretna książka wyposaży Cię w narzędzia, dzięki którym odkryjesz, czego naprawdę pragniesz, a potem wyznaczysz do tego drogę.Znajdź sobie przytulne miejsce. Przygotuj kredki, długopisy, flamastry. Zaplanuj czas na serię sesji ze sobą, najlepiej w kilkudniowych odstępach. Zanim wybierzesz się na to spotkanie, upewnij się, że telefon jest wyłączony, a do Twojej samotni nikt nie będzie zaglądać.Startujemy!Na dobry początek wyobraź sobie, że nie ma możliwości porażki...

Tytuł: CEL Odkryj określ osiągnij! Autor: Mechło Paulina, Rostkowska-Gerlach Aneta Wydawnictwo: Sensus ISBN: 9788328338012 Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 136 Format: 19.5x12.8 Oprawa: Twarda Waga: 0.285 kg Książka „Cel. Odkryj, określ, osiągnij" prosty czytelnik pomyśli sobie, że to zwykły poradnik, bardzo się zdziwi bo dostanie notatnik, który pozwoli mu przemyśleć całe swoje życie oraz co warto osiągnąć.

Innymi słowy, musisz siebie poznać i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Ta konkretna książka wyposaży Cię w ... Książka Cel odkryj określ osiągnij do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 18,30 zł (Rabat 27%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI