Tajemnica deszczu meteorytów. Najfutbolniejsi. Tom 9

Tajemnica deszczu meteorytów. Najfutbolniejsi. Tom 9 - Roberto Santiago | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberto Santiago
WYMIAR
4,83 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica deszczu meteorytów. Najfutbolniejsi. Tom 9.pdf
ISBN
3157854478073

OPIS

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują…Podczas wakacji chłopcy i dziewczyny z drużyny FC Soto Alto wyjeżdżają na wymarzoną wycieczkę do paryskiego Disneylandu. Mają zamiar się tam świetnie bawić i przeżyć niezapomniane wakacje. Tymczasem okoliczności sprawiają, że podczas otwarcia Deszczu Meteorytów, nowej atrakcji w parku rozrywki, zostają gośćmi specjalnymi. A właściwie, to zastępcami gości specjalnych. Ale niech tam, ważne, że mogą zagrać mecz o legendarny puchar. Tylko... Gdzie jest ten puchar?! To nowa zagadka dla Najfutbolniejszych.Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi!Dziewiąta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.

Najfutbolniejsi. Tajemnica skarbu piratów ... Sprawdź niskie ceny i kup Najfutbolniejsi 9 Tajemnica deszczu meteorytów w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! ...

Nawet ... Tom 9. Tajemnica deszczu meteorytów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI