Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić

Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić - Dan Heath | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Heath
WYMIAR
3,90 MB
NAZWA PLIKU
Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić.pdf
ISBN
5474394029239

OPIS

„Pstryk” to poradnik o tym, jak zmieniać.Bez względu na to, czy zamierzasz tylko uporządkować biurko, czy zmienić świat.Nie wahaj się, to łatwe.Pstryk i już.Z książki dowiesz się:• Jak dzięki sześciu prostym zasadom jeden lekarz uratował życie stu tysięcy pacjentów.• Jak grupę nierozgarniętych pierwszaków zmienić w klasę bystrych uczniów.• Jak stos rękawic roboczych pomógł w zaoszczędzeniu tysięcy dolarów.• I co najważniejsze - jak zmienić swoje życie.Bracia Chip i Dan Heath to konsultanci, trenerzy i autorzy bestsellerowych książek, które przetłumaczono na blisko 30 języków. Doradzali takim firmom jak Microsoft czy Nike.A teraz doradzają nam, jak z powodzeniem dokonywać zmian w naszym domu, w pracy i w życiu.„Pstryk” stał się wielkim sukcesem, bo działa!

Pstryk i już. Z książki dowiesz się: • Jak dzięki sześciu prostym zasadom jeden lekarz uratował życie stu tysięcy pacjentów.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI