Najpierw mnie pocałuj

Najpierw mnie pocałuj - Lottie Moggach | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lottie Moggach
WYMIAR
11,99 MB
NAZWA PLIKU
Najpierw mnie pocałuj.pdf
ISBN
8619277492253

OPIS

Przeczytaj, zanim obejrzysz serial Kiss Me First na Neflixie.Kto czai się po drugiej stronie ekranu?Niepokojący thriller psychologicznyLeila czuje, że jej życie nareszcie nabrało barw, kiedy zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego – tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie, którzy liczą się z jej zdaniem. Mało tego, założyciel serwisu, charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny Adrian, ma dla niej wyjątkowo odpowiedzialną misję – jest oto pewna kobieta, Tess, która od dawna pragnie rozstać się z życiem, ale nie chce sprawić bólu rodzinie i znajomym. Pomysł jest więc taki, że Leila wcieli się w nią na Facebooku i Gmailu, dzięki czemu otoczenie Tess będzie wierzyć, że ona wciąż żyje, tyle że gdzieś po drugiej stronie globu…Znakomita, wielopłaszczyznowa, podszyta ogromnymi emocjami powieść – rasowy thriller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym, jak często okłamujemy siebie i innych, z niskich i wysokich pobudek.

WYBIERZ RODZAJ DOSTĘPU. KUP I POBIERZ. Informacje o NAJPIERW MNIE POCAŁUJ - 7645140722 w archiwum Allegro.

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis. Data premiery: 2018-07-18. "Najpierw mnie pocałuj" niestety chyba wpadłam w sidła marketingu,niesamowitych recenzji i opisów ,dlatego postanowiłam sięgnąć po tę pozycję.Piszę niestety ponieważ nie mogłam doczytać jej do końca.Jak dla mnie jest to pozycja bezbarwna.Miał być thriller ale w ogóle go tu nie ma,bohaterowie nijacy,akcja zupełnie mnie nie ... Właśnie ukazuje się książka Najpierw mnie pocałuj Lottie Moggach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI