Jak w raju

Jak w raju - Elizabeth Power | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elizabeth Power
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Jak w raju.pdf
ISBN
8644959581450

OPIS

Elizabeth Power, Raj na SeszelachRiva i Damiano przeżyli burzliwy romans zakończony równie burzliwym rozstaniem. Damiano zarzucił Rivie kłamstwo, chociaż sam też często mijał się z prawdą. Po pięciu latach spotykają się ponownie. Damiano proponuje Rivie atrakcyjną pracę na Seszelach. To dla niej szansa na zawodowy sukces, ale też igranie z własnymi uczuciami, bo dawny kochanek nadal nie jest jej obojętny.Robyn Donald, Kolory PolinezjiTaryn nie domyśla się, że biznesmen Cade Peredur oferuje jej pracę sekretarki, bo ma w tym ukryty cel. Chce ją bliżej poznać i dowiedzieć się, czy jest winna tragicznej śmierci jego przybranego brata.Cade zabiera Taryn w podróż służbową na polinezyjską wyspę, by tam zrealizować swój plan. Nie wszystko jednak idzie po jego myśli.Anne Mather, Spotkanie na KaraibachRachel jedzie na Karaiby, by odnaleźć matkę, która podobno ma tam romans z młodym mężczyzną – Mathew Brodym. Nie odnajduje jej, ale poznaje Mathew – przystojnego Antylczyka, właściciela hotelu, w którym zamieszkała. Liczy na to, że on naprowadzi ją na ślad matki. Nie zdradza, kim jest i zaczyna się z nim umawiać…

W domu jak w raju Diana Quan to autorka poradnika "W domu jak w raju", który ma nam pomóc przemienić dom w spokojną, harmonijną oazę. Odwołuje się przy tym do wschodniej filozofii przestrzeni.

Chociaż w ogrodzie Eden już nie mieszkali ludzie, wydaje ... Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wyjaśnij znaczenie podanych przysłów: 1. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI