Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście - Candace Bushnell | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Candace Bushnell
WYMIAR
5,13 MB
NAZWA PLIKU
Seks w wielkim mieście.pdf
ISBN
1938452605965

OPIS

20 lat od premiery serialu, który pokochali widzowie na całym świecie!Dobieranie się w pary nie jest łatwe. W tej błyskotliwej i złośliwie dowcipnej książce Candace Bushnell znakomicie opisała świat singli rozpaczliwie szukających swojej wymarzonej drugiej połowy. Carrie Bradshaw, jej główna bohaterka, to bliska krewna Bridget Jones i Ally McBeal. Mimo że jest bardziej perwersyjna, podobnie jak one w głębi duszy pozostaje niepoprawną romantyczką szukającą swego księcia z bajki.Na podstawie tej bestsellerowej powieści zrealizowano serial Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście, który przez lata cieszył się ogromną popularnością i zdobywał Złote Globy oraz nominacje do nagrody Emmy. W kinach wyświetlono także jego kontynuacje: Seks w wielkim mieście oraz Seks w wielkim mieście 2.Autorka w latach dziewięćdziesiątych publikowała felietony w „New York Observer”, To właśnie doświadczenia z tamtego okresu przyczyniły się do powstania tej powieści, która odniosła niekwestionowany sukces niemal na całym świecie.

- [COVID-19] oczywiście będzie częścią fabuły, bo to miasto, w którym one żyją. "Seks w wielkim mieście" powraca". Jak już wiadomo, w nowych odcinkach zabraknie Kim Cattrall, serialowej Samanthy.

Kim Cattrall nie wróci jako Samantha. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, że nie dołączy do obsady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI