Przepowiednia

Przepowiednia - Christoffer Carlsson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christoffer Carlsson
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Przepowiednia.pdf
ISBN
9251310671139

OPIS

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych, a podejrzany, Edvard Christensson, wszystkiemu zaprzecza, szybko zostaje osądzony i skazany. Wszystko jest znów w porządku.Ale stare grzechy rzucają długie cienie. Zbrodnia odcisnęła piętno także na życiu innych, zwłaszcza siostrzeńca Edvarda, małego Isaka. Chłopiec dorasta w przekonaniu, że ciąży na nim klątwa, i że pewnego dnia jak jego wuj dopuści się czegoś strasznego…Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w lesie? Czy prawda wyjdzie na jaw, zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze?Przepowiednia to smutna, piękna i osobista opowieść o życiu, a jednocześnie trzymająca w napięciu lektura. Perfekcyjnie nakreślona psychologiczna historia skutków zbrodni dla życia małej społeczności.Christoffer Carlsson – zadebiutował w 2010 roku, autor m.in. cyklu o śledczym Leo Junkerze, nagrodzonego przez Szwedzki Instytut Kryminałów. Carlsson jest doktorem kryminologii i autorem licznych prac naukowych z tej dziedziny, wykłada na uniwersytecie w Sztokholmie, a w wolnym czasie pisze powieści.

Ukazał mu się sam Jezus Chrystus , który zwiastował koniec świata jaki znamy ... Przepowiednie królowej Saby. Królowa Saby, Michalda, żyła około 875 roku p.n.e.

Kilkaset lat wcześniej nawiązywał do takich wydarzeń, jak Rewolucja Francuska, rozwój bomby atomowej i ataki terrorystyczne z 11 września. Portal New York Post opisał wizję myśliciela na zbliżający się 2021 rok. Nowsza przepowiednia dotycząca pandemii koronawirusa nie nastrajają optymistycznie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI