Prawda jest w tobie. Kiedy ty się zmieniasz wszystko się zmienia

Prawda jest w tobie. Kiedy ty się zmieniasz wszystko się zmienia - Gordana Biernat | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gordana Biernat
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Prawda jest w tobie. Kiedy ty się zmieniasz wszystko się zmienia.pdf
ISBN
9157621099021

OPIS

Każda „myśl prawdy” zawarta w tej książce ma jeden jedyny cel – pomóc ci zrozumieć samego siebie oraz twoje miejsce w świecie. Prawda nigdy nie jest skomplikowana ani irracjonalna; jest zawsze łatwa i słuszna. Jeśli ciągnie się za tobą jakiś nierozwiązany problem albo potrzebujesz porady, po prostu zapytaj: „Jaka jest dla mnie wiadomość na dziś?”, a następnie otwórz tę książkę i zobacz, jaką ma dla ciebie wskazówkę.GORDANA BIERNAT jest jedyną Europejką w gronie Oprah Winfrey Supersoul 100 Teachers. Jej bezpośrednie i dodające sił tweety zdążyły już zainspirować setki tysięcy osób na całym świecie, a książka, którą właśnie trzymasz w rękach, jest skarbcem jej najgłębszej mądrości. Prawda jest w tobie pozwoli ci dostrzec twój prawdziwy potencjał i wrodzoną wewnętrzną moc; przypomni ci, kim jesteś i po co tutaj jesteś.

Książka „Prawda jest w Tobie. Kiedy Ty się zmieniasz, wszystko się zmienia" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Galaktyka.

Im bardziej wierzysz w siebie, tym lepiej. Przestań żyć kłamstwem i pracuj nad tym, aby żyć w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą. Kiedy zmienia się wszystko ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI