Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów

Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów - Scott Jurek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Scott Jurek
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów.pdf
ISBN
6272316859951

OPIS

Nowa książka autora bestsellera Jedz i biegaj. Pasjonująca opowieść o wyczerpującej, a zarazem inspirującej czterdziestosześciodniowej wyprawie po rekord prędkości na Szlaku Appalachów.Północ to 3523 kilometry morderczej, górskiej trasy, 80 kilometrów k a ż d e g o d n i a, przez prawie siedem tygodni. Jurek zdawał sobie sprawę, że zmusi swój organizm do skrajnego wysiłku, wyrzekając się wygód i dłuższego odpoczynku. Nie mógł jednak przewidzieć fizycznej i emocjonalnej ceny, jaką przyjdzie mu zapłacić – a także satysfakcji, jaką zrewanżuje mu się szlak.Północ jest olśniewającą opowieścią o wytrwałości i wewnętrznej przemianie, jest portretem człowieka stawiającego czoła najbardziej wymagającemu, wyjątkowemu i wzniosłemu wyzwaniu swego życia. To historia, która natchnie zarówno biegaczy, jak i każdego, kto dąży do poznania swoich możliwości.

Jak odnalazłem siebie na szlaku Appalachów to nie tylko linia wytyczona na wschodzie Ameryki Północnej i przelana na papier z suchymi faktami przez ponad trzy i pół tysiąca kilometrów.To nie tylko opis bicia kolejnego rekordu. To przede wszystkim wciągająca historia drogi do poznania samego siebie, poszukiwania sensu codziennego życia. Książka Północ.

Północ to 3523 kilometry morderczej, górskiej trasy, 80 kilometrów k a ż d e g o d n i a, przez prawie siedem tygodni. To historia, która natchnie zarówno biegaczy, jak i każdego, kto dąży do poznania swoich możliwości. Północ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI