Love & Gelato

Love & Gelato - Jenna Evans Welch | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenna Evans Welch
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Love & Gelato.pdf
ISBN
2305535914463

OPIS

Lina wyruszyła do Włoch tylko po to, by wypełnić wolę umierającej mamy i poznać swego ojca. Cóż to jednak za ojciec, skoro nie było go w jej życiu przez szesnaście lat! Dziewczyna marzy tylko o jednym – o powrocie do USA. Niespodziewanie w jej ręce trafia pamiętnik mamy i Lina zaczyna odkrywać magiczny świat romansów, włoskich dzieł sztuki i sekretnych kulinarnych receptur… W towarzystwie uroczego Rena rusza śladami mamy i ujawnia długo skrywaną rodzinną tajemnicę. Jak się okaże, nic nie jest takie, jakim się wydawało. Nawet ona sama…

Jest to opowieść, jak w jednej chwili może zawalić się cały świat i trzeba zmienić ... „Love & Gelato" to powieść o pierwszej miłości, skomplikowanych rodzinnych relacjach oraz odnajdywaniu swojej drogi. Podczas czytania towarzyszy nam klimat prosto z Włoch, możemy poczuć gorący włoski temperament, oczami wyobraźni zobaczyć bajeczną Florencję i jej uliczki, poczuć smak potraw i słodkich lodów. "Love&Gelato" to idealna książka dla każdej nastolatki, która ukazuje jak czasem trudną drogę trzeba przejść w poszukiwaniu biologicznego ojca oraz jak ciężkie w skutkach mogą być tajemnice skrywane przez wiele lat przez osoby najbliższe.

Wolą zmarłej mamy jest to, aby Lina poznała prawdę związana z Włochami i kto jest jej prawdziwym ojcem. Love & Gelato dla 62,76 zł. Kup teraz! NEXT-day OR FUTURE DATE delivery on all orders IN-STORE PICKUP 3pm - 7pm Love Gelato, Split: zobacz bezstronne recenzje (13 ) na temat Love Gelato, z oceną 4,5 na 5 w serwisie Tripadvisor, na pozycji 281 z 493 restauracji w Splicie. Lina wyruszyła do Włoch tylko po to, by wypełnić wolę umierającej mamy i poznać swego ojca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI