Lot Osvalda

Lot Osvalda - Thomas Baas | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Baas
WYMIAR
10,55 MB
NAZWA PLIKU
Lot Osvalda.pdf
ISBN
2044500108944

OPIS

Oswald wiódł spokojne życie bez niespodzianek i odpowiadało mu to. Ale pewnego dnia zniknął jego jedyny przyjaciel! Pełen obaw, wyrusza na poszukiwania do gęstej dżungli, która opanowała miasto…A może ta niezwykła podróż pozwoli obu przyjaciołom oderwać się od ziemi i znaleźć szczęście?Dwie rozkładane strony przeniosą Cię w samo serce dżungli!

Główny bohater tej opowieści to stateczny pan, który wiedzie spokojne życie. Jeżeli pragniecie, łakniecie i pożądacie pięknej, romantycznej, dobrzekończącej się historii do podzielenia, opowiedzenia i przeżycia z ludźmi mniejszymi to Lot Osvalda będzie idealnym odlotem dla Was. A jeżeli w dodatku macie frajdę z obcowania z nietuzinkową formą i formatem to trafiliście idealnie. „Lot Osvalda " to wielkoformatowa książka Thomasa Baas'a, która zachwyca od okładki, aż po ostatnią stronę.

Napisana z myślą o przedszkolakach, dla ... ,,Lot Osvalda" to opowieść o dorosłym mężczyźnie, ale z nieco zdziecinniałymi poglądami na świat. Osvaldo jest bardzo prostolinijny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI