Była sobie dziewczynka

Była sobie dziewczynka - Piotr Dobry | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Dobry
WYMIAR
3,80 MB
NAZWA PLIKU
Była sobie dziewczynka.pdf
ISBN
9887017424526

OPIS

Co robiły dziewczynki w czasach prehistorycznych? Czym bawiły się w starożytnej Grecji? Jak upływało im dzieciństwo w epoce wiktoriańskiej? Dlaczego w dawnych Chinach nie mogły jeść posiłków z obojgiem rodziców? Kto nadawał im imiona w państwie Azteków? W jakich rejonach świata mogły już wieki temu decydować o własnej przyszłości, a gdzie nie mogą do dziś?Autorzy uwielbianej przez dzieci serii o Ancyklopku przedstawiają inspirującą książkę, dzięki której młode czytelniczki mogą poznać losy swoich rówieśniczek z różnych epok historycznych i zrozumieć, jak to dobrze być współczesną dziewczynką. Mimo wszystko. Bo ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak wiele mają szczęścia.A Ty?

Bo kiedy nasze dziecko zwróci uwagę głównie na to jakimi zabawkami bawiły się dziewczynki w Średniowieczu, starożytnej Grecji czy współczesnej Korei Północnej, my ... „Była sobie dziewczynka" to fenomenalna książeczka, która jest w stanie zaskoczyć i zauroczyć starszych czytelników. Z książki dowiadujemy się o wierzeniach, kulturze i zwyczajach obcych narodowości.

Tytuł: Była sobie Dziewczynka Autor: Piotr Dobry, Łukasz Majewski Wydawnictwo: Tadam ISBN: 9788394989019 Rok wydania: 2018 Ilość stron: 56 Format: 215 x 290 mm Oprawa: Twarda ,,Była sobie dziewczynka" podzielona jest na rozdziały, które odpowiadają konkretnemu miejscu lub dzieją się w określonym czasie. Uszeregowane są pod względem chronologicznym - od tych najstarszych po współczesne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI