W cieniu tamtych dni

W cieniu tamtych dni - Magdalena Majcher | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
11,59 MB
NAZWA PLIKU
W cieniu tamtych dni.pdf
ISBN
1130205774401

OPIS

Mikołaj nigdy nie miał prawdziwej rodziny – matka wyjechała za granicę, kiedy miał kilka lat a ojca nigdy nie poznał. Wychowała go babcia, Emilia – jedyna osoba, która jest mu naprawdę bliska. Kiedy jednak chłopak odkrywa na strychu tajemniczą szkatułkę, okazuje się, że tak naprawdę nic o niej nie wie. Opaska z Powstania Warszawskiego i listy, które nigdy nie zostały wysłane stają się kluczem do poznania tajemnicy, kładącej się cieniem na losach całej jego rodziny…Co wydarzyło się w życiu Emilii w sierpniu 44?Kim jest tajemniczy Krzysztof, do którego skierowane były listy?Wielka miłość, tragiczna historia i tajemnica, której nie można dłużej ukrywać…Co wydarzyło się w życiu Emilii w sierpniu 44?Kim jest tajemniczy Krzysztof, do którego skierowane były listy?Wielka miłość, tragiczna historia i tajemnica, której nie można dłużej ukrywać…

Wychowała go babcia Emilia - jedyna osoba, która jest mu naprawdę bliska. 1 sierpnia na półkach księgarń pojawiła się najnowsza powieść Magdaleny Majcher pt. W cieniu tamtych dni.

Wszystko dlatego, że jego matka zdecydowała się opuścić rodzinny kraj, kiedy chłopak miał zaledwie kilka lat. Ojca nigdy nie poznał.

POWIĄZANE KSIĄŻKI