Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń

Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń - John Sonmez | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Sonmez
WYMIAR
5,40 MB
NAZWA PLIKU
Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń.pdf
ISBN
6576988726646

OPIS

Dobry programista powinien tworzyć udane aplikacje, pisać poprawny kod i znać kilka uznanych języków programowania. Jeśli spełnia te kryteria, na pewno zdobędzie pracę marzeń. Przynajmniej tak sądzi wiele osób, które postanowiły rozpocząć karierę w tym zawodzie. Prawda jest jednak taka, że udana kariera musi zostać przemyślana i zaplanowana, a poza wiedzą techniczną koniecznie trzeba rozwijać w sobie tak zwane kompetencje miękkie. W ten sposób można uniknąć poważniejszych zawirowań i spokojnie kroczyć ścieżką kariery dewelopera.Dzięki tej książce pewnie wejdziesz w branżę tworzenia oprogramowania. Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych informacji o specyfice pracy dewelopera. Dowiesz się, jak napisać dobre CV i uniknąć pułapek rekrutacji, na przykład jak zacząć, gdy jeszcze brakuje Ci doświadczenia. Poradzisz sobie także z wymagającym przełożonym, uprzedzeniami w miejscu pracy i rozwiążesz problemy z pracą zespołową. Nauczysz się utrzymywać równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym. Zawarte w tej książce praktyczne wskazówki i porady pozwolą Ci zaplanować i poprowadzić najlepszą dla Ciebie karierę zawodową programisty! To publikacja idealna zarówno dla świeżo upieczonych programistów, jak i dla senior deweloperów.Dzięki tej książce dowiesz się:Jak zacząć karierę programisty i znaleźć pierwszą pracęJakich języków programowania warto się nauczyć na starcieJak wybrać odpowiedni dla siebie model zatrudnienia i rodzaj specjalizacjiJak zarządzać relacjami ze swoim szefem i współpracownikamiCzy i kiedy niezbędne jest informatyczne wykształcenieJak wyłapać luki w wiedzy i je uzupełniaćPrzepis na karierę i ścieżkę do sukcesu!John Sonmez - programista i konsultant specjalizujący się w automatyzacji testów i metodyce Agile. Spektakularne sukcesy zawodowe zaczął odnosić dopiero wtedy, gdy zrozumiał, że wybitna wiedza o tym, jak rozwijać oprogramowanie, to za mało, by stać się świetnym programistą. Opublikował wiele kursów online dotyczących projektowania i budowy aplikacji. Jest też autorem świetnie sprzedających się książek.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, możesz zdobyć pracę, która przyniesie Ci: mnóstwo satysfakcji - poprzez ciekawe i wymagające "główkowania" wyzwania, dobrą i motywującą atmosferę w pracy - w branży IT dba się o pracownika, wysokie zarobki - po kilku latach rozwijania... Chcesz zdobyć pracę marzeń? Aby zainteresować najlepszych pracodawców, musisz przygotować idealne CV. Praca marzeń — jak wybrać zawód, aby spełniać marzenia i realizować pasje? Ekspert kariery, autor ponad 100 artykułów InterviewMe z poradami dotyczącymi pisania CV i listu... 1: Rekrutacja.

start-up'u/mniejszego software house'u? Rekrutacja programisty w korporacji. Różnice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI