Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum

Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum - Adam Święcki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Święcki
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum.pdf
ISBN
4497545399980

OPIS

Kacper, mały chłopiec z wielką wyobraźnią, zdobywa Mapę Skarbów. Czym prędzej, wraz z rodzicami, wyrusza na wyprawę tajemniczym szlakiem. Rozpoczyna się wielka wędrówka, pełna odkryć, przygód i nowych znajomości.

Po sukcesie pierwszego tomu „Kacper w operze" Autor sięga po kolejne miejsce związane z kulturą, by przybliżyć je najmłodszym Czytelnikom. To książka przepięknie zilustrowana i z ważnym przesłaniem - wyprawa do muzeum może być wspaniałą przygodą, może dostarczać niezapomnianych wrażeń i angażować ... Książka Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w operze autorstwa Święcki Adam , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,31 zł .

kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę. realizacja w 24 godziny. Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum By Anna Jankowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI