Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie

Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie - Katarzyna Jasiewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Jasiewicz
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie.pdf
ISBN
4765674369792

OPIS

Podaruj „Ciałoterapię” sobie lub bliskiej ci kobiecie w każdym wieku z dedykacją „Dbaj o siebie. Jesteś dla mnie ważna”.Dlaczego ? Przeczytaj referencje.Ciało nie musi być idealne, aby je lubić. Dbaj o nie, bo nie wymienisz go na nowe, gdy zachoruje. Nie musisz poprawiać jego wyglądu, ale gdy to robisz nie daj nabić w butelkę swojej nadziei i kieszeni.Najwięcej kobiet nie lubi brzucha i nie zna miednicy. Dlatego „Ciałoterapia” jest przeznaczona dla zdrowia, urody i akceptacji tych okolic. Dr Katarzyna Jasiewicz od 1999 roku prowadzi pierwszy gabinet medycyny estetycznej w Krakowie, promotorka zdrowia, ekspert medialny, autorka WWW.METAMORFOZY.COMDr Jasiewicz w sposób prosty i fachowy pisząc o zdrowiu i urodzie ciała, nie pomija trudnych tematów. Jednym z nich jest nietrzymanie moczu dotykające co trzecią kobietę w Polsce. „Ciałoterapia” to pierwsza publikacja o tym, jak dbać o mięśnie dna miednicy, aby nie doświadczyć wysiłkowego nietrzymania moczu i co można zrobić, aby sobie pomóc, gdy się na nie cierpi. Polecam każdej kobiecie.dr n med. Paweł Szymanowski, prezes Polskiego Towarzystwa UroginekologicznegoPierwszym wzorcem kobiecości jest dla córki matka. To od tej relacji zależy, czy kochamy swoje ciało, czy traktujemy je instrumentalnie. Często wystarczy sobie to uświadomić i następuje zmiana. Dlatego przeczytaj prawdziwą historię z mojej praktyki „Centrum” oraz „Ciałoterapię”.dr Joanna Heidtman, psycholog, socjolog

Jesteś dla mnie ważna". Dlaczego ? Przeczytaj referencje.

Jesteś ważna - dbaj o siebie . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Recenzja książki: Ciałoterapia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI