Burze kuchenne i bestie bezsenne. Dla chłopców

Burze kuchenne i bestie bezsenne. Dla chłopców - Daniel Chmielewski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Chmielewski
WYMIAR
5,93 MB
NAZWA PLIKU
Burze kuchenne i bestie bezsenne. Dla chłopców.pdf
ISBN
8325260763612

OPIS

Książka, w której możesz samodzielnie wybrać imię głównej postaci, bo jesteś nią…TY!Wszystkim zdarza się troszkę gorszy poranek, problem z zaśnięciem albo porządkowaniem pokoju. To takie przedstawienie, które co dzień odgrywa niejedna rodzina… ale jak nadać mu szczęśliwe zakończenie? W tej książce znajdziesz sposoby na przezwyciężenie problemów poprzez współpracę i zabawę.Chcesz wcielić się w główną rolę? Nic prostszego: na początku wybierz, czy będziesz bohaterką, czy bohaterem, a potem podaj swoje imię w specjalnie zostawionych pustych miejscach. Kurtyna w górę!

Chłopiec". Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO", czy „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie ... Kup teraz na Allegro.pl za 44 zł - Burze kuchenne i bestie dla dziewczynek + chłopców z miasta Tychy.

Burze kuchenne i bestie bezsenne dla chłopców.Chmielewski. Dodaj do schowka Zapytaj o produkt Dodaj do listy zapytań .

POWIĄZANE KSIĄŻKI