Tańczące martwe dziewczynki. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 8

Tańczące martwe dziewczynki. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 8 - Graham Masterton | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Graham Masterton
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Tańczące martwe dziewczynki. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 8.pdf
ISBN
3796249713466

OPIS

Wszkole tańca wcentrum Cork wybucha pożar. Trzynaście utalentowanych dziewcząt ginie wpłomieniach. Prowadząca śledztwo nadinspektor Katie Maguire dopatruje się w tym celowego działania i łączy pożar z innymi nawiedzającymi wcześniej miasto. Zwłaszcza zjednym, którego ofiary już nie żyły, kiedy pojawiły się pierwsze płomienie. Żeby znaleźć sprawcę, Katie musi wejść w nowy dla niej świat irlandzkiego tańca ludowego – pełen nieposkromionych ambicji i zawiści – istawić czoło najbardziej bezwzględnemu zabójcy, zjakim miała dotąd do czynienia.SERIA Z KATIE MAGUIRE to wstrząsające thrillery tylko dla czytelników o wyjątkowo mocnych nerwach – tak realistyczne opisy są znakiem rozpoznawczym Grahama Mastertona.Nadkomisarz Maguire jest bystrą, zdecydowaną kobietą, od której można się uczyć asertywności. Gdy trzeba, potrafi przykopać, a gdy jest w nastroju, to do rany ją przyłóż. Jest jak iskra.Sylwia Skorstad, republikakobiet.plJeden z najoryginalniejszych autorów, który wie, jak napędzić stracha.Peter James

Tańczące martwe dziewczynki. Seria z detektyw Katie Maguire.

Trzynaście utalentowanych dziewcząt ginie w płomieniach. Prowadząca śledztwo nadinspektor Katie Maguire dopatruje się w tym celowego działania i łączy pożar z innymi nawiedzającymi wcześniej miasto.

POWIĄZANE KSIĄŻKI