Poświęcenie

Poświęcenie - Adriana Locke | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adriana Locke
WYMIAR
4,75 MB
NAZWA PLIKU
Poświęcenie.pdf
ISBN
1096233852763

OPIS

Najlepsze rzeczy w życiu nie przychodzą łatwo, ale warte są POŚWIĘCENIAHistoria, która połamie Twoje serce na milion kawałków!Moje życie zmieniło się na zawsze, kiedy zmarł mój mąż.Zostało mi tylko zmiażdżone serce, sterta rachunków i nasza córka, Everleigh. Nie chcę polegać na nikim, a już zwłaszcza nie na Crew Gentrym. Był moją pierwszą miłością i facetem, który prawie mnie zniszczył. Człowiekiem, który zawodził zawsze, gdy go potrzebowałam.Ale kiedy tragedia uderza po raz drugi, Crew może okazać się moją jedyną nadzieją.Moje życie zmieniło się na zawsze, kiedy zmarł mój brat.Zostało mi tylko poczucie winy, sterta błędów i niewiele więcej. Opiekuję się Julią Gentry, wdową po moim bracie oraz ich córką. Wiem, że nie chce mojej pomocy, ale i tak ją dostaje. Jestem jej to winien.Kiedy nadchodzi kolejna katastrofa, staję przed szansą, by wszystko naprawić. Muszę to zrobić! I dla tej sprawy jestem gotowy POŚWIĘCIĆ wszystko.Crew to alfa idealny - chroni, walczy i poświęca się! Takie to dobre!- A.L Jackson, autorka bestsellerów z listy NYTBędę polecać tą książkę bez końca! - S.L. Scott, autorka bestsellerów z listy NYTOpowieść, która poruszy twoje serce i duszę i nie pozwoli usiedzieć spokojnie do ostatniej strony! - JA DerouenLocke roztrzaskała moje serce na kawałki, a następnie poskładała je w najwspanialszy z możliwych sposobów. Absolutnie musicie przeczytać Poświęcenie!- Rhi, Erotic Book ClubWstrząsająca, wzruszająca, mocna, piękna. Po prostu mistrzostwo! Długo po przeczytaniu zostanie z tobą.- K. Langston, autorka bestsellerów z listy USA Today

Gdyby postanowił pozostać z rodziną, jego ojczyzna poniosłaby wojenną klęskę i dostała się pod panowanie Krzyżowców. W ten sposób straciłby on wolność oraz szacunek do samego siebie.

Jednakże warto brać przykład z tych pierwszych, gdyż gdyby nie ludzie honorowi i szlachetni, świat zatraciłby już dawno ... Kupnem przedmiotów, które powinny być jednakowe dla każdego dziecka, może zająć się katecheta w porozumieniu z rodzicami. Różańce, książeczki i medaliki muszą zostać poświęcone przed uroczystością..

POWIĄZANE KSIĄŻKI