Piołun i miód. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4

Piołun i miód. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4 - Ewa Białołęcka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Białołęcka
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Piołun i miód. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4.pdf
ISBN
9930816421262

OPIS

Magowie z Drugiego Kręgu rozdzielili się. Pożeracz Chmur, Gryf, Jagoda oraz rodzina Nocnego Śpiewaka postanowili zaznać spokoju i stabilności w ojczyźnie hajgów. Reszta chłopców wyruszyła w dalszą drogę, by wypełnić misję powierzoną im przez Matkę Świata. Przyjaciele trafili do kraju ogarniętego wojną, w którym słowo „magia” wywoływało mieszaninę strachu i szacunku. Zostali przyjęci przez króla Northlandu, który stara się jak najlepiej wykorzystać umiejętności swych niespodziewanych gości. Magowie również zdają sobie sprawę, że nie trafili na dwór bez powodu – Matka Świata nieustannie daje im sygnały. Czy będą potrafili dobrze je odczytać?

... Napisz recenzję o produkcie: Piołun i miód.

Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki ... PIOŁUN I MIÓD KRONIKI DRUGIEGO KRĘGU TOM 4. od.

POWIĄZANE KSIĄŻKI