Otoczeni przez idiotów (książka audio)

Otoczeni przez idiotów (książka audio) - Thomas Erikson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Erikson
WYMIAR
6,90 MB
NAZWA PLIKU
Otoczeni przez idiotów (książka audio).pdf
ISBN
2588909395285

OPIS

Najpopularniejszy skandynawski poradnik ostatnich lat!Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu: „Powinienem był mu powiedzieć to i to, wtedy może by zrozumiał"? Czy zdarzyło ci się uczestniczyć w zebraniu, na którym nie byłeś w stanie zrozumieć toku myślenia żadnej osoby? Czy frustruje cię, że nikt nie rozumie twojego jakże klarownego wywodu? Idioci są wszędzie i niestety jakoś musimy z nimi żyć.Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Wystarczy umieć je zidentyfikować, a praca, życie i współdziałanie z nimi będzie jak bułka z masłem. A ile nam to zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów!Czyta: Bartosz Głogowski

Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy książki użytkownika Agnieszkz. Książka Nie zaczęło się od ciebie.

Jak dogadać się z tymi, których nie sposób zrozumieć autorstwa Erikson Thomas , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,44 zł . Otoczeni przez idiotów - opis wydawcy: Najpopularniejszy skandynawski poradnik ostatnich lat! Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Otoczeni przez idiotów. Przepraszamy, ale produkt „Otoczeni przez idiotów" nie jest dostępny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI