Głód

Głód - Knut Hamsun | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Knut Hamsun
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Głód.pdf
ISBN
9366419472848

OPIS

Jeden z najważniejszych dwudziestowiecznych utworów powieściowych, w prekursorski sposób analizujący charakter, siły życiowe i energię psychiczną człowieka, dzięki której potrafi on pokonać skrajne przeciwności losu i mimo wszystko przetrwać. Bohaterem powieści jest poszukujący swojego miejsca w świecie młody inteligent, nieprzystosowany do życia w bezdusznym społeczeństwie.

Jednak warto podejść do tego profesjonalnie i nie lekceważyć zasad bezpieczeństwa w próbach okiełznania żywiołów, jakimi […] Pierwsza książka traktująca o codzienności bytowania żołnierzy podziemia antykomunistycznego po II wojnie światowej. Opowieść o jednostkach działających w ramach obozu poakowskiego ... W 2018 r.

Dotkliwy niedobór żywności; także głód duchowy, czyli niezaspokojone pragnienie słuchania słów Jehowy ().Klęska głodu była jedną z plag, które miały spaść na symboliczny Babilon Wielki ().Przyczyny i skutki klęsk głodu. "Głód" to jeden z najważniejszych reportaży ostatnich lat. Argentyński pisarz i dziennikarz próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego ponad 10% ludzkości nadal cierpi z powodu braku pożywienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI