Cztery sekrety poznania liter i nut

Cztery sekrety poznania liter i nut - Linas Kontrimas | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linas Kontrimas
WYMIAR
9,61 MB
NAZWA PLIKU
Cztery sekrety poznania liter i nut.pdf
ISBN
9580739723326

OPIS

Po świecie wędrują różne dźwięki. Mają swoje domy i miasta. Lubią być razem. Gdy zbierają się w grupki, powstają słowa i zdania. A kiedy zapiszemy dźwięki w inny sposób, powstają nuty albo litery z obcych języków. Kto pozna cztery tajemnice opisane w tej książeczce, temu łatwiej będzie uczyć się języków i poznać zapis nutowy.

Dzięki niej podtrzymasz i pewnie rozwiniesz zainteresowanie literami i nutami. A kiedy zapiszemy dźwięki w inny sposób, powstają nuty albo litery z obcych języków. Kto pozna cztery tajemnice opisane w tej książeczce, temu łatwiej będzie uczyć się języków i poznać zapis nutowy. W nasze ręce wpadła właśnie książka CZTERY SEKRETY POZNANIA LITER I NUT wydawnictwa Tadam.

A kiedy zapiszemy dźwięki w inny sposób, powstają nuty albo litery z obcych języków. Kto pozna cztery tajemnice opisane w tej. Mają swoje domy i miasta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI