Coś na dachu. Jak wytresować Cthulhu. Tom 2

Coś na dachu. Jak wytresować Cthulhu. Tom 2 - Maciej Jasiński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Jasiński
WYMIAR
9,76 MB
NAZWA PLIKU
Coś na dachu. Jak wytresować Cthulhu. Tom 2.pdf
ISBN
1829500461477

OPIS

Kasia i Cthulhu zostali najlepszymi przyjaciółmi, dlatego nawet wakacje spędzają razem, a w tym roku czeka ich wyjazd na wieś do cioci Zenobii. Tam przekonają się, że podróże w czasie są bardzo ryzykowne i niebezpieczne, trafią również do starego i mrocznego domu skrywającego wiele tajemnic, które bohaterowie wraz z Czytelnikami będą musieli odkryć.To nie jest zwykła książka, jak wszystkie inne. W tej książce to Czytelnik podejmuje decyzje co powinni zrobić bohaterowie i w ten sposób rozwija się akcja. To taka interaktywna zabawa, przypominając bardzo grę przygodową z licznymi zagadkami. Zwykła książka zawsze będzie miała identyczną treść, a tę można czytać wielokrotnie i za każdym razem uczestniczyć w nieco innej przygodzie – zależnej od dokonywanych wyborów.

stwora z innego wymiaru!Ksiazka Cos na dachu. Jak wytresowac Cthulhu.

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy ... Kontynuacja przygód Kasi w formie interaktywnej zabawy.Tu też Czytelnik decyduje jak dalej potoczą się losy bohaterki. Książka Jak wytresować Cthulhu. Tom 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI