Agata z Placu Słonecznego

Agata z Placu Słonecznego - Ewa Karwan-Jastrzębska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Karwan-Jastrzębska
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Agata z Placu Słonecznego.pdf
ISBN
5664801730757

OPIS

POLSKA MARY POPPINS!!!Pierwszy tom cykluksiążek o Agacie, niezwykłej opiekunce do dzieci, która przybywa pewnego dnia do pewnego domu, aby zaopiekować się pięciorgiem rodzeństwa. Współczesna niania zna wschodnie sztuki walki, jeździ na złotej damce i jest inna od wszystkich niań.Rodzice bliźniaków Matyldy i Piotrusia oraz Nieznośnych Trojaczków wyjeżdżają do Afryki, aby badać zwyczaje plemion. W tym czasie dom otworzy przed rodzeństwem swoje tajemnice, a Agata stanie się ich przewodniczką po różnych bardziej lub mniej oswojonych światach. Początkowa niechęć do niani przerodzi się w szacunek, a potem w bezgraniczne oddanie. Agata pojawia się i znika. Nie wiadomo skąd pochodzi, kim jest, ale jednego możemy być pewni: wywróci życie rodzeństwa do góry nogami, nic już nie będzie takie same i zawsze będzie wracać, aby pokazać im coś, co zapamiętają na całe życie i aby nigdy nie czuli się samotni.- Polska MARY POPPINS!- Pierwszy z pięciotomowego cyklu o polskiej niani wzorowany na brytyjskim oryginale- Agata - niezwykła opiekunka do dzieci, pewnego dnia przybywa na ulicę Kaniowską, aby zaopiekować się pięciorgiem rodzeństwa, pod nieobecność rodziców. Początkowa niechęć do niani przerodzi się w szacunek, a potem w bezgraniczne oddanie.

Agata postanawia odejść, wezwana listem z końca świata. Dzieci podejmują wyprawę po tajemniczy naszyjnik aby ofiarować go w darze ukochanej niani, z nadzieją że z nimi zostanie. Książka Agato, zostań! Agata z Placu Słonecznego.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ebook - Agata z placu Słonecznego - Ewa Karwan-Jastrzębska. Pobierz 'Agata z placu Słonecznego' w formacie mobi, epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI