TDD. Techniki programowania sterowanego testami

TDD. Techniki programowania sterowanego testami - Dariusz Woźniak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Woźniak
WYMIAR
9,42 MB
NAZWA PLIKU
TDD. Techniki programowania sterowanego testami.pdf
ISBN
8983954533517

OPIS

Odnieś sukces dzięki TDD!Poznaj filozofię programowania sterowanego testamiDowiedz się, jak wdrożyć metodę TDD w praktyceNaucz się stosować właściwe narzędzia i technikiMetoda Test-Driven Development pozwala na pisanie lepszej jakości, bardziej elastycznego i łatwiejszego w utrzymaniu kodu, na którym można w pełni polegać. Większa wydajność pracy programistów, którzy o wiele lepiej rozumieją potrzeby biznesowe stawiane tworzonym przez nich aplikacjom, znaczne przyspieszenie powtarzalnych testów - to tylko niektóre zalety TDD. Nic dziwnego, że świat zachwycił się tą techniką, a jej znajomość należy do podstawowych wymagań, które muszą spełnić inżynierowie pragnący rozwijać swoją karierę w branży IT.Jeśli chcesz poznać metodę TDD i nauczyć się tworzyć zgodne z nią testy jednostkowe, trafiłeś na właściwą książkę! W prosty sposób przedstawi Ci ona cykl Red-Green-Refactor, zaprezentuje zalety poprawnie zaimplementowanej techniki TDD, zwróci uwagę na trudności związane z wdrażaniem tej techniki i podpowie, jak sobie z nimi poradzić. Nauczysz się z niej pisać testy jednostkowe zgodnie z dobrymi praktykami oraz sprawdzać zależności i tworzyć atrapy obiektów. Dowiesz się, jak stosować TDD w przypadku już istniejącego kodu, a także jak mierzyć pokrycie kodu testami. Poznasz również podstawowe informacje na temat ciągłej integracji i jej znaczenia dla techniki TDD.Podstawowe informacje o testach i metodzie TDDTworzenie dobrych testów jednostkowychPraktyczne zastosowanie biblioteki NUnitAtrapy i ich klasyfikacjaZastosowanie TDD do istniejącego koduPokrycie kodu testami i ciągła integracjaNajważniejsze biblioteki wspierające TDDPoznaj w praktyce najbardziej przebojową metodę tworzenia oprogramowania!

- ISBN: 978-83-2833-531-8 TDD. Techniki programowania sterowanego testami.

TECHNIKI PROGRAMOWANIA STEROWANEGO TESTAMI w kategorii Informatyka / Literatura Informacje o TDD Techniki programowania sterowanego testami - 7744625472 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-20 - cena 62 zł Odnieś sukces dzięki TDD! Poznaj filozofię programowania sterowanego testami; Dowiedz się, jak wdrożyć metodę TDD w praktyce; Naucz się stosować właściwe narzędzia i techniki; Metoda Test-Driven Development pozwala na pisanie lepszej jakości, bardziej elastycznego i łatwiejszego w utrzymaniu kodu, na którym można w pełni ... Informacje o TDD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI