Pszczółka

Pszczółka - Kirsten Hall | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kirsten Hall
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Pszczółka.pdf
ISBN
8441838690390

OPIS

Bzzzz…Słyszysz to?Blisko, co?Coraz bliżej…Podlatuje,pomrukuje,pobzykuje…To pszczółka!Tak rozpoczyna się niezwykła, mądra i przepięknie zilustrowana opowieść o życiu pszczół, zdaniem Kristen Hall, autorki tekstu książeczki, „jednych z najcudowniejszych istot na świecie”. Autorką rysunków jest z kolei Isabelle Arsenault, nagradzana i publikowana na całym świecie rysowniczka, znana choćby z „Jane, lis i ja”.Według autorek pszczołom grozi dziś wielkie niebezpieczeństwo, a stworzona przez nie książka ma pomóc młodym czytelnikom docenić je i sprawić, że wspólnie zadbamy o ich przyszłość.

Angielski. Ćwiczenia w angielskiej wersji językowej Pszczółki podzielone są na 5 poziomów.

E-mail: [email protected] Godziny pracy urzędu ... Market Budowlany Pszczółka Kartuzy .Materiały budowlane i wykończeniowe, Tapety, farby, lakiery, chemia budowlana, panele, odzież robocza. Naturalny miód i pyłek pszczeli prosto z chojnickiej Pasieki Pszczółka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI