Wojna bogów. Seria Plemiona. Tom 1

Wojna bogów. Seria Plemiona. Tom 1 - Łukasz Radecki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Radecki
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Wojna bogów. Seria Plemiona. Tom 1.pdf
ISBN
2330872517598

OPIS

Trójka rodzeństwa przenosi się w czasie o półtora tysiąca lat do słowiańskiej Polski. Gromowładny Perun wraz z innymi bogami stawia czoła Czarnobogowi - demonicznemu władcy bestii i demonów - i przegrywa. Na pradawną krainę pada złowrogi cień. Ostatnia nadzieja w turnieju, który zwołuje bóg bogów - Światowid. Tylko czy trójka śmiałków z przyszłości jest w stanie go wygrać? I czy rodzeństwo odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Bez telefonów, internetu, bieżącej wody, ale za to ze wszędobylską magią?

Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Książki z serii Plemiona. Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Informacje o WOJNA BOGÓW PLEMIONA (TOM 1) (KSIĄŻKA) - 7449288830 w archiwum Allegro.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI