Łowca. Sprawa Trynkiewicza

Łowca. Sprawa Trynkiewicza - Ewa Żarska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Żarska
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
Łowca. Sprawa Trynkiewicza.pdf
ISBN
6726891813102

OPIS

Opowieść o mrocznych zakamarkach umysłu mordercyO tym, że zrobił coś strasznego, przypomniała mu krew za paznokciem, którą zauważył, jedząc obiad u rodziców. Pamiętał, ile zapłacił za zakupy w sklepie, a nie był w stanie przypomnieć sobie, w jaki sposób chłopcy znaleźli się niego w domu. A może było zupełnie inaczej? Wszystko pamiętał, tylko taką wersję, pełną sprzeczności i niedomówień, przedstawił w czasie przesłuchań?Trynkiewicz, choć minęło tak wiele lat, nadal budzi grozę, a najczęściej używanym wobec niego określeniem jest bestia. Historia nieśmiałego nauczyciela z Piotrkowa pokazuje, jak rodzi się zło i co się dzieje w umyśle psychopatycznego zabójcy.Dla Ewy Żarskiej Trynkiewicz jest paskudnym wspomnieniem z dzieciństwa. Kiedy w Piotrkowie polował na swoje ofiary, ona bawiła się na sąsiednich podwórkach. Żarska próbuje w gąszczu zeznań, tropów, sprzecznych opinii i manipulacji znaleźć odpowiedź na ważne pytania. Jak się rodzi morderca? Jak wybiera ofiary? Jak poluje? Dlaczego tak długo pozostaje niezauważony?

Z książki dowiadujemy się jak wyglądało dzieciństwo i życie Trynkiewicza przed zabójstwami, gdzie pracował, jak dogadywał się z ludźmi. Ewa Żarska napisała książkę: "Łowca. Sprawa Trynkiewicza".

Sprawa Trynkiewicza (6042971) - Ewa Żarska - Książka, recenzja, streszczenie Łowca. Sprawa Trynkiewicza Ewa Żarska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI