Maroko. Travelbook. Wydanie 3

Maroko. Travelbook. Wydanie 3 - Krzysztof Bzowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bzowski
WYMIAR
7,67 MB
NAZWA PLIKU
Maroko. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
4209744034892

OPIS

Maroko to wyjątkowo przyjazny turystom kraj Afryki Północnej. Oszałamia bogactwem kolorów, smaków i zapachów gwarnych ulic Marrakeszu i tajemniczych zaułków Fezu. Zadziwia liczbą wspaniałych zabytków, które są śladami wpływów chrześcijaństwa i islamu, przenikania się kultur arabskiej, francuksiej i berberyjskiej. Jeśli dodamy do tego skarby dzikiej przyrody – od błękitnych fal Atlantyku po ośnieżone szczyty Atlasu i jałowe piaski Sahary – przekonamy się, że to Afryka w całej swojej okazałościWybrzeże, góry i pustyniaTajemnice medynOrientalna architekturaGwarne sukiDzika przyrodaEgzotyczne przyprawy

Zadziwia liczbą wspaniałych zabytków, które są śladami wpływów chrześcijaństwa i islamu, przenikania się kultur ... Travelbook. Maroko, wydanie 3 - opis wydawcy: Maroko to wyjątkowo przyjazny turystom kraj Afryki Północnej.

$10.99; $10.99; Publisher Description. Maroko to wyjątkowo przyjazny turystom kraj Afryki Północnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI